Profil użytkownika SinfulScholar

Interstellar (2014)

140 minut arcydzieła i 30 minut gniota. całe szczęście końcowe wrażenie (podsycane przepiękną muzyką) jest dobra.

Polskie gówno (2014)

film obejrzany na WFF z pełna widownią momentami rozśmieszał do łez. przez dłuższy czas był typowym średniakiem a momentami żenował. myślę, że należy mu się szósteczka za pomysł, innowacyjność jeśli chodzi o polską scenę, aktorstwo i muzykę. aczkolwiek ocena może być zawyżona ze względu na klimat, w którym go oglądałem.

Her (2013)

świetnie zagrany, z pieknymi zdjęciami które nie potrafiły uratować mnie pod koniec od znużenia i patrzenia w sufit. 10 za innowacyjność w kwestii tematyki natomiast jedynie 5 za reżyserie i scenariusz.

Chef (2014)

idealna, smaczna i śmieszna wakacyjna komedia ze świetną obsadą i muzyką w tle. tylko tyle bądź aż tyle. osobiście bajecznie się bawiłem.

Blue Jasmine (2013)

Oscar zasłużony. A tak jak nie lubię filmów Woody Allena tak ten mi się spodobał.

Star Trek (2009)

ej, fajne to. ogarnę na pewno następne części. i jest nadzieja dla nowej trylogii Star Wars.

Prawdziwe męstwo (2010)

Nieurywający, absurdalny, zabawny, klimatyczny, świetnie zagrany.

Sala samobójców (2011)

Film strasznie lansowany i polecany w main streamowych mediach. Po wielu opisach, recenzjach i dyskusjach dotyczących tego obrazu postanowiłem go obejrzeć podchodząc do niego niechętnie ale i również z pewną gamą oczekiwań wynikających z wyżej wymienionych opinii. Oczywiście moje przewidywania się potwierdziły. Grę aktorską można pobłażliwie ocenić na przeciętną a efekty ukazujące VR nie odrzucają natomiast podejmowanie tematów jak homoseksualizm i gry komputerowe w sposób tak trywialny woła o pomstę do nieba. Do plusów mogę zaliczyć jedynie to, że go ukończyłem, stąd 3.